Czy zwiększona ilość śluzu w ciąży może być powodem do niepokoju?

Witam, Jestem w 9 tygodniu ciąży i od dwóch dni mam zwiększoną ilość śluzu tam na dole. Ten śluz jest takiej konsystencji galarwtowatej, przypomina konsystencję kurzego białka. Ogólnie przeźroczysty ma to kolor. W sumie nic mnie nie boli, nie piecze ale nie ukrywam że ten rodzaj śluzu trochę mnie martwi. Czy to normalne ? Czy to może być jakiś sygnał, że coś się dzieje złego? Proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Zwiększona ilość śluzu podczas pettingu

Witam. Mam problem z tym, że zawsze, gdy zaczynam się pieścić z moim partnerem, robi mi się "za mokro". Rozumiem, że podczas podniecenia wydziela się większa ilość śluzu, jednak to nie są standardowe ilości. Jest tego mnóstwo, a to wprawia mnie w kompleksy i nie potrafię się w stu procentach oddać partnerowi, bo ciągle czuję jak śluz ze mnie wypływa i myślę o tym. Dodam, że mam tak odkąd pamiętam, ale już sobie z tym nie radze, czy jest jakiś sposób na zmniejszenie ilości śluzu?
ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż występowanie upławów podczas podniecenia seksualnego ma podłoże chorobowe. Bezwzględnie powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zaproponuje możliwe formy leczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Zwiększona ilość śluzu spowodowana antybiotykiem

Witam. Miesiąc temu współzyłam z chłopakiem i niestety pękła gumka( 2-3 cm od czubka) trochę się wylało na pościel a troche zostało w prezerwatywie. okolo 2 tygodnie pozniej dostałam okres.Od 2 tygodni biore antybiotyk. Dzis mam 23 dzien i pare dni temu zaczeły mnie bolec sutki. Cykl mam okolo 29 dni.Zauważyłam ze mam wiecej niz zwykle sluzu czy to moze byc spowodowane antybiotykiem?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty