Mniejsza ilość śluzu na początku ciąży

Witam, czy to możliwe aby na początku ciąży (3-4 tydzień) śluzu było mniej niż w pierwszych tygodniach? Śluz na początku był nieco wodnisty i było go bardzo dużo. Teraz jest go nieco mniej i ma konsystencję bardziej zwartą o kolorze białawym.

Lek. Tomasz Budlewski

Śluz może wyglądać w różny sposób w pierwszych tygodniach ciąży. Proponuje poinformować lekarza ginekologa przy najbliższej wizycie.