Obserwacja śluzu a szanse na ciążę

Mam 29 lat,od kilku cykli staramy sie z mężem o dziecko. Moje cykle trwają 30-37 dni. Niestety cieżko mi określić dni płodne. Obserwuje sluz , jednak wodnisty sluz występuje od ok 10-14, bol brzucha (co sygnalizowałoby owulacje)mam zawsze ok 20 dc jednak wówczas mam gesty mleczny sluz. Czytałam ze owulacja występuje na ok 14 dni przed okresem jednak u mnie w tym czasie wystepuje gesty sluz, nierozciagliwy.Czy to moze byc powodem braku ciazy? Jak moge to zmienić?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może warto użyć testów owulacyjnych dostępnych w aptekach.