Krew i powiększona macica jako oznaki wczesnej ciąży
23 stycznia miałam miesiaczke. 27 lutego i 2 marca kochaliśmy sie z mężem do samego końca bez zabezpieczenia. 3 marca byłam u ginekologa gdyż spozniala mi sie miesiaczka. Przed wizyta w ten sam dzien pojawiła mi sie krew. Na usg było widać powiekszona macice. Czy to oznacza ciaze wczesna.prosze o pomoc następna wizyta za 2 tygodnie

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Zamieszczony przez Panią opis może wskazywać na to, że jest Pani we wczesnej ciąży. Tak naprawdę nie można tego jednak potwierdzić w ramach porady internetowej. Proszę zatem cierpliwie poczekać na umówioną wizytę. Może Pani także wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi, co potwierdzi/wykluczy ciążę.