Krew z drenu po usunięciu torbieli włosowatej

Witam jestem po zabiegu usunięcia torbieli włosowatej (cystis pilinidas) przez 3 doby po zabiegu miałem założony dren REDONA do którego spływała surowica i różne płyny , dren został skrócony i został sam sączek , rana goji się ładni ale teraz z sączka wydzielwa sie dość sporo czystej krwi bez zadnych domieszek czy to etap gojenia sie rany pooperacyjnej czy doszlo do powiklania ? nie goraczkuje , brak ropy , szwy na miejscu brak obrzeków

Proszę być pod opieką operatora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiadam Panu koooooooooooooooooooooolejny raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , z poważaniem zbigniew żurawski,specjalista chirurg onkolog