Silny ból i krwawienie w czwartej dobie po usunięciu torbieli włosowatej

Witam jestem w 4 dobie po usunieciu torbieli włosowatej , 2 doby mialem dren redona , w 2 dobie zostal skrócony i został tylko kawałek do sączenia , wszystko ładnie sie goji czasami pobolewa , wczoraj dostałem okropnego bólu oraz krawienia z tej "rureczki" który nie ustał nawet po mieszance Tramal ketanol 100. teraz naszczescie przeszlo czy to jakies powiklanie , nawrot (tak szybko?) a moze reakacja na to ze przeciazylem rany duzo chodze i siadam? 3x dziennie obmywanie z kory debu ocisept

Prawdopodobnie przeciążenie dało krwawienie z rany. Proszę podejść poważnie do leczenia i oszczędzać się trochę. Nic strasznego się, jak widać, nie stało, jednak jest to swoiste ostrzeżenie.