Krew z odbytu i nieprzyjemny zapach podczas kichania

Witam od pewnego czasu leci mi co jakiś czas po podcieraniu krew z odbytu oraz jak kicham z mojego żołądka wydobywa się nieprzyjemny zapach troche się martwie mam 25 lat jestem męszczyzną proszę o odpowiedz co to morze być ??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy te mogą choć nie muszą być ze sobą powiązane. Krew z odbytu - jeśli jest żywo czerwona prawdopodobnie świadczy o obecności hemoroidów - wskazana konsultacja u lekarza chirurga.
Przykry zapach z ust może być spowodowany stanami zapalnymi w obrębie jamy ustnej, obecnością uchyłka przełyku, refluksu żołądkowo-przełykowego i innych.
Powinien Pan zostać zbadany przez lekarza rodzinnego i jeśli okaże się to konieczne - wykonać gastroskopię. Może ona przybliżyć diagnozę problemu.