Krew z piersi w 10 tygodniu ciąży

Dzien dobry mam 21 lat i jestem w 10 tyg ciazy od 8 tc zaczela mi leciec siara w jednej piersi ale po tygodniu zmienila sie w krew i na bialym staniku zawsz emam plamy krwi teraz nosze husteczke w staniku ktora wymieniam. krew pojawia sie raz 2 razy dziennie od 3 dni niemialam wogole ale wczoraj zauwazylam ze znowu sie pojawila. Co to moze byc? Zaczynam sie obawiac

Witam serdecznie. Wyciek podbarwiony krwią, nie związany z urazem najczęściej występuje w przypadku tzw. brodawczaka, łagodnego guzka zwykle lokalizujacego się za brodawką sutkową. Konieczna jest z pewnością ocena lekarska. Proszę poczekać na konsultację ze swoim ginekologiem, który zaleci odpowiednie postępowanie.