Krople żołądkowe a tabletki antykoncepcyjne

Witam. Czy krople żołądkowe maja wpływ na tabletki antykoncpecyjne? Biore pierwsze opakowanie tabletek i wyczytałam pożniej dopiero, ze w kroplach w skład wchodzi dziurawiec. Czy mogłam zajść w ciążę?

Witaminy w ciąży

Renata GrzechociĹska

Jeśli w składzie kropli jest dziurawiec mogło to obniżyć skuteczność antykoncepcji. Jedna pytanie czy przyjęła Pani je jednorazowo czy przez dłuższy czas? Nie mogę odpowiedzieć czy jest Pani w ciąży, ponieważ nie wiem jakie zaszły ku temu warunki.