Krostka a ból głowy

wyrosłam mi guzowata krostka z tylu glowy po lewej stronie,lekko wyplukla,czerowa,nie pryszczowata,wielkosc malej kuleczki.Odkad sie pojawila boli mnie lewa strona glowy .nie wiem czy sie martwic czy nie,wole miec pewnosc ze jest ok,mam dop 26 lat.sama krostka nie boli,zakuwa mnie tez glowa

Szanowna Pani, prawdopodobnie miala Pani jakas infekcje i wyczuwalna zmiana to powiekszony pojedynczy wezel chlonny. Warto wykonac morfologie krwi a jak zmian nie ustapi usg ww cglonnycg. Oczywiscie badania pokazac do oceny lekarzowi.
Ewa Rybicka