Krostka i zgrubienie między palcami nóg

witam, pewnego razu zauwazylam u siebie jakies zgrubienie kroske miedzy palcami u nog, jest wyczuwalna, czerwona, coraz bardziej rosnie, nie boli, dzis zauwayzlam ze rosnie kolejna obok nastepnego palca co to moze byc ?

Witam! Trudno określić charakter zmiany bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Może wynikać ona z mechanicznego podrażnienia, infekcji bakteryjnej bądź reakcji alergicznej. Proszę zgłosić się do dermatologa który będzie miał możliwość obejrzenia skóry.