Brązowa skóra między palcami dłoni

Mam 4 mc synka.Po porodzie biore cidziennie witaminy dla matek karmiacych.od jakiegos czasu zauwazylam brazowa skore miedzy palcami u rak i na samych palcach tez. Czy to od witamin?Czy to oznaka jakiejs choroby???Wypadaja mi okropnie wlosy,jakby to mialo jakies powiazanie.prosze o odp

Przebarwienia skóry w okresie ciąży i bezpośrednio po niej nie budzą mojego niepokoju i nie wymagają leczenia. Również wypadanie włosów występujące w okresie laktacji jest zjawiskiem fizjologicznym, związanym ze zachodzącymi w pani organizmie zmianami hormonalnymi. Proszę dbać o prawidłowo zbilansowaną i różnorodną dietę, a stan włosów w ciągu kilkunastu tygodni powróci do normy. W przeciwnym wypadku wskazana będzie wizyta u dermatologa i wykonanie podstawowych badań (morfologia, poziom żelaza, hormony tarczycy)