Nagłe opadanie skóry na twarzy, pojawienie się owłosienia, siniaki i poszerzone naczynka

z czym moge wiazac nagle opadanie skory na twarzy I powiek gorna warga tez jakas wezsza od jakiegos czasu zauwazylam tez wlosy na najwiekszych palcach u stop na piersiach po kilka czarnych-na reku dwie biale plamki i miedzy posladkami odbarwiona skora-bol plecow w lopatce i ledzwiowy czasem siniaki na nogach poszezone naczynka na nogach zeby mi sie zaczynaja wykrzywiac wykazano mi tez niedobor wit d nie-pale nie pije mam slabe czucie w oczach tej bialej czesci gdy mam cos w oku

Proponuję zacząć przyjmować witaminę D3 kontrolując jej stężenie w surowicy co 6 tygodni oraz wizytę u dermatologa aby wyjaśnić czy to coś więcej ponad objawy upływającego niemiłosiernie czasu.