Wysypka na twarzy, nieprzyjemny pot i rzadkie owłosienie u 27-latki

Mam 27 lat,9 miesiecy temu skonczylam karmic piersia,nie pale,nie pije,caly czas jestem w ruchu,jem zdrowo,nie tlusto,nie slodko,pokarmy swojskie nie przetworzone a mimo to niesamowicie mnie wysypuje na twarzy i ciele,mam nieprzyjemny pot,na glowie mam rzadkie wlosy a na nogach,rekach geste,i wasik..w polowie miesiaca przybieram kilo wody,boli mnie z ptrawej strony pod pepkiem az do miesiaczki a potem wszystko mija....w jakim kierunku sie przebadac?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję diagnostykę hormonalną pod okiem specjalisty endokrynologa. Przede wszystkim proszę jednak udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci podstawowe badania laboratoryjne, w tym ocenę funkcji tarczycy.