Powiększony węzeł chłonny i utrata wagi

Witam, prosze o pomoc!! Mam 22 lata. Schudlam w krotkim czasie 10kg i nie tyje. Jestem wychudzona,wygladam strasznie. Stracilam apetyt i strasznie dokuczaja mi bole nog(łydki),sa ciagle obrzmiale,najgorzej gdy poloze sie do lozka. Dodatkowo mam bardzo slabe paznokcie,wlosy zaczely mi sie przerzedzać przy samej glowie,a mialam geste wlosy. Rano wstaje zmeczona i tak caly dzien,nic mnie nie cieszy. Dodam ze mam caly czas lekko powiekszony prawy wezel chlonny,gdy choruje jest duzo wiekszy.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza, Pani objawy są niepokojące. Morfologia + rozmaz manualny, OB/CRP, hormony tarczycy, glukoza, ekg, usg jamy brzusznej trzeba sprawdzić na początek, dalej zależnie od wyników.
Pozdrawiam