Krostka pod łukiem brwiowym

Witam Od paru lat mam krostę pod łukiem brwiowym . Wyglądem przypomina kaszaka z lekkim kolorem brąz. Nie rośnie, nie swędzi, jednak chciałabym się go pozbyć. Od niedawna zauważyłam że podobna krostka pojawia się pod drugim łukiem brwiowym. W jaki sposób można się ich pozbyć? Do kogo się udać? Dodam ,że u dermatologa byłam i on nie podejmie się usunięcia tego.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani prosze skonsultować sie z okulista, ktory oceni możliwość usunięcia zmiany. Pozdrawiam.