Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krostki na pośladkach u 5-latki

U mojej 5-letniej córki od jakiegoś czasu pojawiają się na pośladkach krosty (jak trądzik) z ropna końcówką. Nic nie pomaga. Chwila zasuszenia i następują nawroty. Lekarz rodzinny zapisał antybiotyk TRIDERM,którego na dodatek nie można dostać. Mała dotychczas tylko 2 razy była leczona antybiotykiem.Czy te wypryski mogą być spowodowane obecnością pasożytów? Czy zbyt lekkie ubranie w tym czasie może mieć na to wpływ? Bardzo proszę o poradę jak to zlikwidować i serdecznie dziękuję.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani zastosować terapię zaleconą przez lekarza. Jeśli zastosowane leczenie nie przyniesie poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy