Krostki na udach i plecach u 13-latki

Mam 13 lat i mam dużo krostek na udach i plecach . Co zrobić żeby się ich pozbyć . Chciałabym też wiedzieć co to jest ?
13 LAT ponad rok temu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl