Krostki na wzgórku łonowym

Witam, mam problem z niewielkimi ( 1 mm wielkości lub mniej) krostkami na wzgórku łonowym. Najpierw były dwie a teraz jest ich ok. 30. Nie bolą, nie swędzą. wyglądają jak odcisk. Praktycznie przeźroczyste. w środku wypełnione przeźroczystą, twardawą masą- wygląda jak zbitych kilka malutkich kulek- coś jak prosówki. Oderwanie tych kuleczki nie sprawia bólu ale powoduje dosyć obfite krwawienie. Współżyję z tym samym partnerem od 4 lat. On nie ma żadnych dolegliwości. A więc co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.