Czy są ćwiczenia na odstający wzgórek łonowy?

Czy są jakieś ćwiczenia na odstający wzgórek łonowy.? Mam z tym problem od zawsze, zbyt dużo tłuszczu sie nagromadziło w tym miejscu i strasznie odstaje i jest wielkości bułki.

Jeśli jest Pani osobą szczupłą i mimo diety i ćwiczeń problem lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej w obrębie wzgórka łonowego nie ustępuje, dobrą formą terapii jest lipoliza iniekcyjna np.Aqualyx wykonywana w gabinetach medycyny estetycznej.