Krostki pod piersią u 28-latki

Dzień dobry, Mam wysypkę/krostki pod jedną z piersi, na wysokości paska podtrzymującego stanik. Utrzymują się od ok. 3 miesięcy, w sumie zajmują przestrzeń 1cm na 3 cm. Wcześniej nic podobnego nie miałam. Mam mały biust, więc nie jest to kwestia odparzeń od piersi. Początkowo myślałam, że może to źle dobrany staniki reakcja skórna na niego, ale krostki znajdują się tylko pod prawą piersią. Nic mnie nie boli i nie swędzi. Mam 28 lat. Co powinnam z tym zrobić? Pozdrawiam

Może to Pani przemywać Borasolem i stosować Zinalfat krem 2xdziennie.Najkorzystniej skorzystać z porady dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska