Małe krostki na dłoniach między palcami

Witam. Od 2 tygodni zmagam się z pojedyńczymi małymi krostkami na dłoniach głównie między palcami ale też dziś pojawiła mi się na nadgarstku wcześniej jedna na wewnętrznej stronie dłoni. Nie mam zielonego pojęcia co się dzieje nigdy wcześniej nie miałam z tym problemów po rozdrapaniu ze środku krostki wydobywa się niewielka ilość płynu, boli przy dotyku ale nie swędzi...1,5 m-ca walczyłam z wysypką u mojej córki miała na dłoniach i nogach potem na twarzy i pierwsza krostka pojawiła się wtedy jak zaczęłam ją smarować maśćią o niewielkiej zawartości sterydu...podejrzewając alergię usuwałam wszystko co było nowe bez skutku do czasu usunięcia z auta olejku zapachowego i zastosowania saszetek i kremu latopic...krostki są głównie na prawej dłoni więc zastanawiam się czy jakieś śladowe ilość olejku nie zostały na skrzyni biegów, kierownicy bo otwierałam w rękawiczkach którymi potem wszystko dotykałam,córka wyzdrowiała a ze mną nie wiem co sie dzieję. Krostek jest nie dużo ale gdy się jedne zasuszają pojawiają się nowe. Traktowałam ręce octem jedna krostka się cofnęła ale co z tego są nowe.. rozdrapywać już nie będę bo przez to chyba jest gorzej, z higieną na bakier nie jestem a mimo to coś się dzieję więc proszę o radę bo do dermatologa prywatnie będzie można się dopiero rejestrować 02.04 a kiedy wizyta to nie wiem. Sama wzięłabym saszetki Latopic ale nie wiem czy mogę bo choruję na I lekki stopień wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, boje się wkładać czopka takimi palcami. Bardzo proszę o poradę.

Do czasu konsultacji u dermatologa może Pani zastosować do przemywania zmian Borasol płyn i natłuszczać kremem Atoperal. Dodatkowo proszę spróbować Calcium 3x dziennie 300 mg.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska