Krosty i plamki na penisie

Witam, już od dłuższego czasu występują na moim penisie krosty/plamki. Nie wiem co to może być, nie da się tego umyć. Dbam o higienę więc nie wiem co jest powodem pojawienia się ich. Najbardziej mnie przeraża biała krosta/plamka pod cewką, jest dość duża... Nie sprawiają mi one bólu itd. PS. Zdjęcia były robione po kąpieli, gdzie są one mniej widoczne. Strona ze zdjęciami : http://imgur.com/a/X9ZZW

Czy ta biała zmiana jest taka sama, jak otoczenie, czy twardsza? Czy zmian przybywa? Sam Pan się tego nie pozbędzie, trzeba pójść do dermatologa i leczyć. W każdym razie nie czekać.