Biała krosta na penisie

Witam, jakiś tydzień temu wyskoczyła mi biała krosta na penisie - nie mam pojęcia co to jest. Nie będę tego przebijał to na pewno. Co to jest i czy można to wyleczyć domowymi sposobami? Częstym myciem, może jakieś okłady, maści bez recepty? Link do zdjęcia: http://imgur.com/XsEWjp5

Witam,

Należy udać się do dermatologa. Może być to infekcja HPV czy infekcja grzybicza. Nie można postawić rozpoznania i zalecić właściwego leczenia bez dokładnego obejrzenia zmiany.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Osipowicz