Biała krosta na penisie - co to jest?

Witam, mam 17 lat na penisie wyskoczyła mi 3 dni temu biała krosta, o wymiarach ok 2x3mm znajduje się ona u trzonu penisa, w jego dolnej części. Krosta jest twarda, nieelastyczna, raczej nie swędzi i nie boli. Mam iść z tym do lekarza? Czy to samo zniknie po pewnym czasie? Proszę o szybką odpowiedź.

17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Niestety nie wiemy czy mogłoby mieć to związek z kontaktami seksualnymi, zawsze należy zawrzeć takie informacje.

Taka krosta na trzonie penisa może być problemem dermatologicznym. Jeśli po tygodniu odpowiedniej pielęgnacji skóry nie zniknie to wskazane byłoby skonsultowanie problemu z dermatologiem.