Krosty i zaczerwienienie na penisie po stosunku bez zabezpieczenia

Po każdym stosunku (na drugi dzien) bez użycia prezerwatywy na penisie pojawiają sie krosty, zaczerwienienia i pękanie napletka, wystarczy dotknąć i pojawiają sie pęknięcia. Zrobiłem z żona specjalistyczne badania na panel i posiewy które nic nie wykazały. Długotrwałe i każdorazowe używanie prezerwatywy ogranicza problem do minimum. Proszę o pomoc, bardzo prosze

Piotr Pilarski

Należałoby powtórzyć badania pod okiem ginekologa. Sugeruję wizytę.

Pozdrawiam.