Krosty na szyi

Dzien dobry! Mam 35 lat i od misiaca pojawily sie na szyji krosty , bardzo brzydko wygladaja nigdy wczesniej nie mialam. Niektore sa do wycisniecia niektore nie a wkolo duzo jest bialych malych krostek. Prosze o szybka porade , a jeszcze dodam nie biore zadnych tabletek , dziekuje za porade

Witam! Na wstępie muszę zaznaczyć, że zmiany powinny być ocenione przez lekarza w bezpośrednim badaniu. Masywne pojawienie się ropnych zmian skórnych okolicy szyi może wiązać się z istnieniem chorób ogólnoustrojowych np. cukrzycy.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl