Krosty z krwią na skórze penisa

Krosty z krwią. Angiokeratoma? Witam tak jak pisałem w temacie na moim penisie pojawiły się okropne krosty z krwią, dużo czytałem na internecie i natknąłem się na Angiokeratomie... Czy to może być to? Proszę o pomoc w mojej sprawie. http://pokazywarka.pl/p8qyg8/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany mogą mieć charakter angiokeratoma. W celu potwierdzenia diagnozy proszę skonsultować się ze specjalistą urologiem/dermatologiem. Ponieważ takie zmiany mogą być wynikiem schorzeń takich jak na przykład choroba Fabry'ego najpewniej konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka.