Krótki okres i ból podbrzusza a prawdopodobieństwo ciąży

Witam Stosunek odbył się w dni płodne po tygodniu miesiączka niby normalna się pojawiła trwała krócej od razu jak się skończyła bolało mnie podbrzusza uklucie rwania naciagania tak jakby miała zacząć się na nowo zrobiłam test beta hcg który wyszedł 21.5 czy mam powtórzyć test? Czy to jest już pewna ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży. Prawdopodobnie będzie konieczne powtórzenie powyższego badania.