Krótkie bóle głowy a nowotwór

Witam od jakiegoś tygodnia czasu mam bóle głowy, które pojawiają się trwają od ok 1 minuty do 3 przechodzą po tym czasie i później znów się pojawiają są delikatne i głównie odczuwam je w różnych miejscach ale najczęściej w skroniach czy możliwe jest to że jest to objaw nowotworu. W poniedziałek chce się udać z tym do lekarza

Witam, generalnie mogą być to objawy migreny mięśnio albo kręgopochodnej. Natomiast nie jest to klasyczna migrena jeśli nie występuje wcześniej tzw aura migrenowa. Jeśli neurolog nie będzie Pani wstanie pomóc warto zgłosić się do dobrego fizjoterapeuty. Warto również wykluczyć problemy alergii pokarmowej (dietetyk lub alergolog) oraz kłopoty z błędnikiem (larynglog) jak i wzrokiem (dno oka, ciśnienie w gałce ocznej astygmatyzm - okulista)