Krtaniowy kaszel u osoby z porażeniem mózgowym

pytanie mam do lekarza laryngologa moj syn jest z porazeniem mozgowym ma 26 lat i od 5 lat kaszle tak krtaniowo .U nas w Zamosciu lekasz laryngolog powiedział ze to jest niezyt nosa i gardła i nic sie nie da zrobic bo trzeba by było śluzówke wymienic prosze o pomoc co ja mam zrobic czy naprawde nie ma na to leku? kaszel trwa około 9 miesiecy ,jak jest ciepło czyli lato to kaszel ustepuje co to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany objaw wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty, który wdroży odpowiednie postępowanie.