Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienia a zmiana tabletek antykoncepcyjnych

Witam.Moj problem zaczal sie po zmianie tabl yaz(bylo wszystko ok, tylko wieksza nerwowosc) na qlaira.Zastosowalam sie do rad mojego lekarza aby od razu po ost czynnej tab yaz zaczac nowe opakowanie i.. miesiaczke dostalam w 4tabl, nastepne opakowanie miesiaczka w 11 tabl, 3 opakowanie qlairy -miesiaczka w 19tabl. a planowo powinny byc w 26,teraz zaczelam 4 op i miesiacczka pojawiala sie w 12 tabl.co powinnam zrobic? Czy to mi sie ustabilizuje po jakims czasie, prosze o rade.. pozdrawiam
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy