Krwawienia oraz bóle podbrzusza i krzyża przy nadżerce
zgłosiłam się do ginekologa z kłójacymi bólami w podbrzuszu, uczuciem wzdęcia,bólami w krzyżu,plamieniami ok. tygodnia przed miesiączką i krwawieniami oraz bólem podczas stosunku. lekarz stwierdził nadżerkę pobrał cytologię na której wyniki czekamj. badanie usg:"Macica przodozgięta o wymiarzeAP-40mm,jednorodna echogenicznie. endometrium 6mm. Jajnik prawy o wymiarach: 31x20mm, lewy:28x17mm. zatoka Douglasa wolna." mam 25 lat i urodziłam naturalnie 3 dzieci. Proszę o poradę

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany przez Panią wynik badania USG jest prawidłowy. Opisane zaś przez Panią objawy najpewniej są wynikiem nadżerki, którą zdiagnozował lekarz. Proszę cierpliwie poczekać na wynik cytologii a następnie zgłosić się do specjalisty ginekologa w celu ustalenia jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.