Krwawienia po odstawieniu tabletek a możliwość ciąży

Witam mam takie pytanie poniewaz brałam tabletki antykoncepcyjne 4 miesiace odstawilam je po zakonczeniu ostatniego blistra mialam to krwawienie z odstawienia trwało 3 dni nastepnie po tygodniu dostałam krwawienie jakby miesiaczka. Współzyje z mezem bez zabezpieczenia czy moglo dojsc do zapłodnienia ? krwawienie trwało 3 dni. Czy moge miec jakies obawy czy poprostu po odstawieniu tabletek moj organizm jeszcze fiksuje? prosze o odpowiedz i pomoc. z góry dziekuje.

Być może objawy te związane są z zaburzeniami hormonalnymi- proponuję zgłosić się do ginekologa w celu diagnostyki. Warto też wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę.