Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienia po odstawieniu tabletek a możliwość ciąży

Witam mam takie pytanie poniewaz brałam tabletki antykoncepcyjne 4 miesiace odstawilam je po zakonczeniu ostatniego blistra mialam to krwawienie z odstawienia trwało 3 dni nastepnie po tygodniu dostałam krwawienie jakby miesiaczka. Współzyje z mezem bez zabezpieczenia czy moglo dojsc do zapłodnienia ? krwawienie trwało 3 dni. Czy moge miec jakies obawy czy poprostu po odstawieniu tabletek moj organizm jeszcze fiksuje? prosze o odpowiedz i pomoc. z góry dziekuje.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Być może objawy te związane są z zaburzeniami hormonalnymi- proponuję zgłosić się do ginekologa w celu diagnostyki. Warto też wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy