Krwawienia po porodzie i pomimo stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Dzien dobry mam problem dodam iż20.12.15 urodzilam dziecko poprzez cc. Od pierwszej miesiączki po porodzie miedzy nimi krwawię Ostatnia miesiączkę miałam od27.05-3.06 bardzo obfita dodam ze od 27 zaczelam brać hormony8.06-do dnia dzisiejszego krwawię . Choc na wkladce jest bronzowa i czarna wydzielina Po stosunku czysta czerwień Wypada mi dosc dużo włosów i podczas stosunku czasem jest mi nie komfortowo i boli.Dodam ze pod koniec maja dzwonilam bo bylam u lekarza i cytologia wyszlaOK

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie badań hormonalnych. prosze koniecznie udac się do lekarza ginekologa.