Krwawienie przez 4 tygodnie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych po porodzie

Witam. Jestem 4 m-ce po porodzie. Bardzo krotko karmilam. Zaczelam brac pigolki antykoncepcyjne jedno skladnikowe. Kiedy nadszedl kolejny okres trwa do dzis. Juz 4 tygodnie krwawie. Nie jest to obfite krwawienie ale nie jest to rowniez plamienie. Bardzo sie martwie co to moze byc. Dodam ze od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze i prawa strona brzucha. Czesto odczuwam przenikliwe zimno,czasem dreszcze,ale goraczki nie mam... Dziekuje za porade...

Proszę się nie martwić te plamienia nie mają wpływu na Pani stan zdrowia , Jeżeli kolejny miesiąc tak będzie wyglądał to będzie należało zmienić rodzaj tabletek. Zapraszam na konsultację.