Brązowe upławy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam, od 13 grudnia zaczelam brac tabletki, wczoraj dostalam jakies brazowe uplawy, a dzis bardzo lekkie czerwone krwawienie, czy jest to normalne, czy po ostatniej tabletce rowniez bede miala krwawienie czy to mam juz traktowac jak to krwawienie z odstawienia?

W trakcie 3 pierwszych miesięcy stosowania antykoncepcji hormonalnej możliwe są plamienia śródcyklowe. W większości przypadków ustępują po 3 opakowaniu.