Mięśniak macicy po porodzie

Witam 3miesiace temu urodzilam naturalnie. W maju bylam u swojej ginekolog i okazało się ze na tylniej scianie macicy mam mięśniaka 3cm. Zapytalam sie czy mam zrobić jakies dodatkowe badania,czy jest to grozne itp. Moja ginekolog kazala mi przyjsc dopiero za 6mc. Nie wiem czy mam sie martwic i nie wiem czy czasem nie jest związane to z moim wypadaniem wlosow. Wychodza garsciami czy brakuje mi witamin? Czy w morfologii bedzie wykazane ze cos jest nie tak np. Poprzez wyodrenienie zelazo z krwi?

mięśniak 3 cm , to bardzo mały mięśniak, wystarczy obserwacja. Mięśniaki nie maja związku z wypadaniem włosów. Jeśli chodzi o włosy to oprócz suplementacji witamin można zrobić badania hormonów męskich ( jest coś takiego jak łysienie androgenne) , ale to jest rzadka przypadłość, mało prawdopodobna.