Krwawienia trwające 2-3 tygodnie

Od 7 miesięcy mam średnio nasilone krwawienia żywo czerwoną krwią trwające od 2-3 tyg.Wiele lat temu miałam stwierdzoną hiperprolaktynemię i PCO.Dostałam skierowanie na zabieg łyżeczkowania.Zdania lekarzy są podzielone.Lekarz kierujący uważa, że powinnam się poddać zabiegowi łyżeczkowania a lekarz,który mnie wcześniej leczył uważa,że to jest spowodowane zaburzeniami hormonalnymi i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne.Cytologia gr.pierwsza.Nigdy nie rodziłam.Proszę o doradzenie mi co robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn rozumie że chodzi o badanie diagnostyczne endometrium tak? Skoro nieprawidłowe krwawienia się utrzymują to oczywiście można wykonać to badanie. Trudno mi doradzić coś bez podstaowowych informacji, badania i wyników badań...