Krwawienia w odstępie 2 tygodni

krwawienie po ok. 2 tygodniach po miesiączce.? Witam mam 28 lat mam w sierpniu pojawił się 4 dnia a we wrześniu miałam 4 a pózniej 28. i dzisiaj 18 znowu krwawie jak przy miesiączce .bardzo proszę o odpowiedz co może być przyczyną krwawienia 15 dni od ostatniej miesiączki?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Przyczyn może być bardzo wiele, z zaburzeniami hormonalnymi na czele.
Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa - endokrynologa i wykonanie badania klinicznego i badań hormonalnych.