Krwawienia w trakcie cyklu podczas terapii luteiną po zabiegu ginekologicznym

mam 48 lat jestem 8 mies. po usunięciu mięśniaków z macicy, od czterech miesięcy mialam bardzo obfite (zmiana maxi podpaski po 10 min) okresy 10 dniowe. lekarz zlecil luteinę podjęzykowo. po pierwszej dawce 10 dniowej - okres wzorcowy tj. niedużo i 4 dni. Ale 11 dnia kolejnego cyklu znów dostalam krwawienia trwało 16 dni . co się dzieje i czy mam brać nadal luteinę - zalecenie dostałam na 3 cykle.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane krwawienie wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.