Obfite krwawienia, drętwienie kończyn i powiększony brzuch u 48-latki

Mam 48 lat, Nie miałam okresu przez 7 mieś. Dostałam okres w list, grud, 2x w styczniu i na początku lutego-czyli trzy ostatnie mies. były co 16 dni. Krwawienia zawsze miałam obfite, ale te ostatnie... Co pół godz. musiałam zmieniać przesiąkniętą cała mega podpaskę( po delikatnym naduszeniu kapała z niej krew). tak było w 2,3,4 dniu cyklu. Cały okres trwa w sumie ok 10 dni. badałam żelazo -jest na dolnej granicy, potas również. Czuję drętwienie nóg i rąk, i brzuch jest powiększony.Co to znaczy?

Witam! Opisane krwawienia z macicy z całą pewnością nie mogą być uznane za normalną menstruację. Mogą wiązać się natomiast z nieprawidłowym rozrostem nabłonka, polipami czy mięśniakami macicy. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który pokieruje dokładną diagnostyką.