Krwawienie 5 dni po zażyciu Escapelle

Czy objaw bolących piersi i pełniejszych oraz miesiączka 5 dni po wzięciu escapelle jest normalny ? Czy wszystko jest ok, bo jednak miesiączkę dostałam w 17 dc, a zwykle był to 35.. oraz czy istnieje po tym nadal ryzyko ciąży ? Nie wiem czy powinnam się martwić, że coś nie tak. Pozdrawiam :)

Witaminy w ciąży

Awaryjna antykoncepcja zaburza naturalny cykl miesiączkowy. Mogła Pani dostać okres wcześniej. W razie wątpliwości bądź wystąpienia niepokojących objawów proszę zgłosić się do ginekologa.