Krwawienie a stosowanie plastra antykoncepcyjnego Evra

po założeniu drugiego plastra ewra zaczęłam krwawic przez tydzień załozylam 3plasrer ipo zdjęciu znow wystąpił okres co robic
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej krwawienie, które wystąpiło podczas stosowania drugiego plastra było spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Jeśli krwawienie pojawi się podczas stosowania kolejnego opakowania to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.