Krwawienie i ból podbrzusza po pettingu

Witam. Podczas tzw. palcówki zaczęła lecieć mi krew. Nie mocno, tylko lekko. A następnie zaczęło mnie boleć w podbrzuszu. Dodam, że to nie jest moja pierwsza palcówka. Bardzo proszę, o odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Krwawienie może świadczyć o uszkodzeniu śluzówki, błony dziewiczej lub spowodowane innymi przyczynami. Jeżeli dolegliwości nie ustąpią w ciągu najbliższych dni albo będą się powtarzać proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam