Krew z pochwy po pettingu

po pieszczeniu palcem był wyciek krwi z z pochwy dośc obfity to bylo wczoraj i po powrocie do domu nadal miala plamienie, dzisiaj podczas oddawania moczu takze leciala krew. Co to może oznaczać ?Czy to normalne po przebiciu błony dziewiczej ?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią krwawienie/plamienie jak najardziej może być skutkiem uszkodzenia/przerwania błony dziewiczej. Krwawienie powinno całkowicie ustąpić w ciągu 2-3 najbliższych dni. Jeśli tak się nie stanie, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.