Krwawienie i duża ilość białego śluzu po stosunku a grzybica lub ciąża

Witam. Podczas stosunku z moją dziewczyną mogło dojść do zapłodnienia. Nie doszło do ejakulacji w pochwie, ale podobno w preejakulacie również znajdują się plemniki. Przez 6 dni po stosunku krwawiła, obficiej po kolejnych stosunkach. Dziś (8. dzień) pojawiła się u niej duża ilość białego śluzu. Podejrzewam u siebie grzybicę. Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to ciąża? Jakie jest prawdopodobieństwo, że to grzybica? Do tego niepewnego stosunku doszło 2 dni po zakończeniu krwawienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo jest średniego stopnia. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.