Krwawienie i plamienia po założeniu wkładki wewnątrzmacicznej

witam. 3 tygodnie temu miałam założoną wkładkę jaydess- zakładanie mocno mnie bolało ale usg po założeniu było prawidłowe. Lekarz mówił że moge troche plamić ale ja plamie i krwawie na przemian od tego czasu. Czuje się dobrze. Czasami lekko boli jak krwawie ale ogólnie żadnych innych obiawów nie mam. Czy to normalne ze od 3 tyg. nieprzerwanie plamię? czym to może być spowodowane? do marca mojego lekarza niema i niewiem czy powinnam się martwić

Przy wkładkach domacicznych krwawienia niewielkie mogą występować, ale nie na stałe. Radzę jednak w tej sprawie skontaktować się bezpośrednio z ginekologiem. Jeśli Pani ginekolog jest niedostępny to trzeba udać się do innego.