Stosowanie wkładki domacicznej a plamienia

Witam mam pytanie odnośnie wkładki mirena dwa tygodnie temu miałam założoną wkładkę i mam plamienia czy to normalne czy coś jest nie tak, oprócz plamienia nie mam żadnych innych objawów czuje się dobrze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszych tygodniach po założeniu wkładki mogą utrzymywać się plamienia. W przypadku utrzymywania się nieprawidłowości konieczna będzie wizyta u ginekologa.