Krwawienie i plamienie po wprowadzeniu palca do pochwy

Głupio mi o tym mowic ale ostatnio chlopak zrobil mi palcowke nie byl to 1 raz ale teraz pojawilo sie krwawienie na poczatku bylo mocne teraz juz tylko lekko plamie.Czy to normalne czemu wystapilo krwawienie ile moze trwac i czy cos moglo sie stac ? Prosze o odpowiedz z gory dziekuje
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią krwawienie może wynikać z uszkodzeń mechanicznych, może być także wynikiem schorzeń szyjki macicy (np. nadżerka). Zdecydowanie sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży właściwe postępowanie.